Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfu allergia ellen mit...

Parlagfu allergia ellen mit hasznaltok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 16:06
 1/8 anonim válasza:
2%
Ajánlatos parlagfűteát inni. Ha ez nem segít, csak szimplán tedd tele a szobád vele.
2020. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én nagyon nem javasolnám a parlagfűtea fogyasztását. Számos szervrendszeri károsodáshoz vezethet, nem szabad végzettség nélküli kuruzslókra hallgatni. De helyettem inkább beszéljen az alábbi cikk, amelyet nemzetközi lapokban is publikáltak: [link]



Loratadin, dezloratadin tartalmú készítmények a legmodernebb antihisztaminok csoportjába tartoznak. Ha esetleg kismama vagy cetirizin tartalmú készítményeket vény nélkül vásárolhatsz a patikákban.

2020. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a cetirizin hibátlanul bevált.

Arra viszont figyelj, hogy vannak olyan zöldségek és gyümölcsök aminek a nyers fogyasztása keresztallergiát okoz. Nekem azért voltak szezonon kívül is allergiás reakcióim.

2020. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Cetrizin Hexal
2020. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el az orszagot. Nekem bevalt. Csak parlagfure vagyok allergias de mikor megjelent ugy fojt a konnyem hogy nem lattam. Azota mar kulfoldon vagyok es soha semmi bajom.
2020. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atesz763 válasza:
Fűkasza és gyomirtó. Vagy ha az nem jó akkor a fenti megoldások egyikét.
2020. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Parlagfűvel etetett kecske teje, illetve ebből készült tejtermékek fogyasztása. A kecske saját immunrendszere hozzáteszi a parlagfűhöz azt, ami nem "kuruzslás".. :) - És keress csak rá nyugodtan a téma irodalmára. A magam részéről semmi esetre sem ajánlanám szteroid tartalmú és hasonló kígyóméreg-kategóriás gyógyszerek indokolatlan fogyasztását, még ha fogyasztói társadalom van, akkor sem, mert a biológia tesz a társadalom érdekeire. Helytelenül alkalmazva még a víz is halálos méreg lehet a lököttek kezében, nemhogy a parlagfű, vagy az ellene ajánlgatott szteroid.
2020. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy a fentebb említett hatóanyag között melyik is a szteroid ;)? Igazából mindenki azt választja, ami neki a legszimpatikusabb, de nem is nagyon csodálkozom most már,hogy számos esetben nem működik a betegadherencia, amíg antalvali, Gyuri bácsi stb. blogjából tájékozódnak, akik még hallani sem hallottak a kórélettanról és a farmakológiáról.
2020. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!