Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi okozhatja a piros foltokat...

Mi okozhatja a piros foltokat a lábon?

Figyelt kérdés
Igazából ez már régebb óta megjelent nálam kb 2-3 éve, a lábamon, főleg a lábszáron meleg időben, meleg zuhany után piros foltok jelennek meg. Azt hittem eleinte, hogy nap vagy melegallergia viszont az utóbbi egy évben azt vettem észre, hogy nem csak ilyenkor alakul ki hanem akkor is amikor sokat állok úgy, hogy nem kiegyensúlyozottan helyezem a súlyomat a két lábamra. Illetve nem csak piros foltok jelennek meg ilyenkor, hanem ezek nagyon melegek is és körülöttük kissé sötét de nem olyan nagyon ez szinte alig észrevehető. Mi okozhatja ezt? Allergia vagy esetleg valami keringési probléma lehet? Komolyabb következménye tünete nem volt ezen kívül.

2020. jún. 24. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy orvosnak ezt megmutatni. Nekem a melegtől van kiütésem, a hőtől, de viszketek nagyon olyankor. Kaptam rá valami kenőcsfélét pár éve, de kenhettem volna mindig. Nem nagyon használom, csak, ha nagyon nem bírom már és csúnya. Amúgy kerülöm a túl meleg öltözéket és a túl meleg vizet. De, ha nem csak akkor fordul elő, akkor orvos nézze meg.
2020. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!