Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Érzékeny bőrű,csalánkiütéses...

Detty882 kérdése:

Érzékeny bőrű,csalánkiütéses Anyukáktól kérdeznék.Minden vizsgálat negativ,2,5éves fiam cetirizint szed 10 cseppet este,ha jönnek a kiütések.Napallergia lehet vagy ennyire száraz a bőre,hogy este jönnek elő?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is allergiás vagyok,cetirizint szedek.Az allergia tesztem mindenre negatív lett amire vizsgáltak.Akkor pöttyösödök ki ha kimelegszem,akár napon,akár meleg vízben stb.Nagyon kellemetlen mert strandon meleg vízben csak pár percet tudok tölteni,elmegyek nyáron üzletbe,hazaérve csupa pötty vagyok.Sajnos nem tudok konkrét választ adni neked,de a bőröm nagyon világos fehér,anyajegyes,száraz.Nem tudom nálatok mi lehet a kiváltó ok,de ha tippelni kell akkor a nap/meleg ami okozza.
2020. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,cetrizint csak akkor szedsz ha kipöttyösödsz?
2020. júl. 5. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyáron nem,ilyenkor minden nap beveszek egy szemet.Más évszakban csak pöttyösödéskor.
2020. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!