Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tojás intolerancia vizsgálat...

Tojás intolerancia vizsgálat hogy lehetsèges,hogy jár utána adókedvezmény?

Figyelt kérdés
Láttam sok fajta vizsgálatot a neten erre,kèrdès,hogy melyik az amelyik ezt biztosan igazolja,ès adókedvezmény igènyelhető utána.Pl.hiába mèrte be termèszetgyógyász,erre mèg nem kérhető adókedvezmény.Laktóznál sem mindegy melyik vizsgálatra megy az ember,mert mint kiderült van született meg szerzett intolerancia,ès ezeknek a vizsgálataiból is van több.

2020. júl. 7. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sem a vizsgálatra, sem a pozitív eredményre nem jár adókedvezmény. Mintahogy a púpra sem jár..Amennyiben a már megállapított ételallergia kezelhető, akkor onnantól jár a kezelésre a TB. Én tejallergiás lettem. Az orvosom annyit mondott: akkor ne igyon tejet. Ennyi a kezelés. Gondolom tojásra sincs másként...
2020. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvosoddal, ő eligazít minden kérdéseddel kapcsolatban.
2020. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!