Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet ez laktózérzékenységtől?

Lehet ez laktózérzékenységtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb. 1honapja felpuffadtam, folyton böfögnöm kellet ezért felhívtuk az orvost, aki azt tanácsolta hagyjam el 2 hétig a tejet, tejes ételeket és ha elmúlik valószínűleg laktózérzékeny vagyok. Letelt a 2 hét elmúlt és a vállamon lévő kiütések is eltűntek.(még allergia vizsgálaton nem voltunk)

Most voltunk nyaralni és nem tudtam elkerülni, hogy ne egyek tejes ételt így megint felpuffadtam, de most olyan érzésem van mintha nehezebben kapnák levegőt (mély levegőt kell szívják be) persze ha elfoglalom magam és nem figyelek rá megszűnik. Ez lehet a laktózérzékenységtől vagy valami teljesen más?

Köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 25. 21:06
 1/4 anonim válasza:

Lehetséges hogy az

Mindenképp menj el egy allergia vizsgálatra

2020. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A laktózérzékenység és a tejallergia két külön dolog. Az általad leírtak inkább allergiára utalnak (kiütés, légzőszervi problémák) ezért ALLERGIA vizsgálatra kell menni, nem intolerancia vizsgálatra!
2020. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat
2020. júl. 25. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivi, szólj ha kiderült valami (:
2020. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!