Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tényleg egy idő után (min.félé...

Tényleg egy idő után (min.félév) a tejfehérje/kazein allergiás ehet újra tejfehérjét tartalmazó ételt?

Figyelt kérdés
Nem a laktóz és tejallergiára gondolok hanem kizárólag a tejfehérje allergiára.

2020. aug. 20. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat, probald ki, de ne szamits semmi jora. Tejfeherje es laktoz allergiam van, ez sajnos nem tunik el csak ugy. Azonban azt megfigyeltem, hogyha 2-3 honap tejmentes dieta utan eszek valami tejtermeket, akkor csak kb a 3. kaja utan jonnek elo a tunetek, tehat egy picit jobban birom, de aztan ugyanugy szarul vagyok toluk.
2020. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem "csak" hasmenésem van tőle és a hasam fájdogál. De az inkább jobb oldalt és főleg a hasfogó után
2020. aug. 20. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán.. persze csökken az az ellenanyag minnél több idő tellik el a tej fogyasztása óta , de minnél többszőr találkozik a szervezet az allergénnel annál több IgE keletkezik és annàl hevesebb lesz a reakció
2020. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!