Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ezt valami allergia okozhatja,...

Ezt valami allergia okozhatja, hogy ilyen az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam vele bőrgyógyásznál már, aki krémet írt fel de nem használ..


[link]


[link]



2020. szept. 7. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Nem akarok veszett nagy marhaságot mondani, mert igazán nincsen semmi közöm sem, még úgy távolabbról sem az egészségügyi pályához, de jól értelmezem a második képet, akkor elég rendesen hámlik a bőröd a pirosság mellé, igaz? Nekem akkor jönnek ki viszonylag nagy kiterjedésű vörös foltok, amik hámlanak, fájnak, viszketnek a szám és a szemem körül, illetve a nyakamon és a fejbőrömön ha tejterméket fogyasztok. Nekem a háziorvos azt mondta ekcéma, kaptam rá szteroidos krémet, valamennyire segített azért, de a világot nem váltotta meg, ráadásul állandóan kijöttek újra a foltok, végül mivel elkezdtem ételérzékenységre gyanakodni elmentem allergiavizsgálatra, kiderült, hogy a tejet úgy ahogy van kerülnöm kell, és mióta elhagytam azóta ez a probléma megszűnt. Hangsúlyozom, nem értek az ilyesmihez ez csak az én tapasztalatom, de lehet érdemes lenne elkezdeni ételérzékenység irányban gondolkozni.
2020. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!