Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Voltam allergia vizsgálaton...

Voltam allergia vizsgálaton ,mert elég sokszor vagyok “megfázva” vérből nézték a vizsgálatot ,de nem találtak semmit.Szerintetek érdemes prick teszt csináltatni ? Vagy valami megoldást tudtok ajánlani a sok megfázás ellen ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ful-orr-orr gegeszet. Az allando “megfazast”, orrdugulast okozhatja peldaul a tul nagy orrmandula, meg meg egy csomo minden.
2020. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohh, szoval ful-orr-gegeszet, bocsi :D
2020. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a Prick egy mérsékelt allergiát mutatott egy ételre, amitől súlyos anafilaxiás sokkot kapok...

Ételintolerancia-tesztet érdemes csináltatni inkább. Az nem egyenlő allergia, az intoleranciának sokkal rejtettebbek a tünetei, csak aknamunkát végez a háttérben. D-vitamint szedsz rendesen?

2020. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán szedek D-vitamint.
2020. okt. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!