Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A tejallergiának minden...

A tejallergiának minden esetben vannak hasi tünetei?

Figyelt kérdés
Én leginkább csak az arcomon fedezek fel furcsa tüneteket, szám, nyelvem mintha duzzadt lenne, szemem fáj, száraz köhögések, izom és ízületi fájdalmak. De nem megy például a gyomrom, nem vagyok megpuffadva.
2020. nov. 29. 10:45
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Gyakori a hasfájás tûnete, de lehet bôrkiûtès, gège bedagadása, hányás, hasmenès, intermittáló kôhôgès sôt orrfolyás. izûlet fájdalmat nem okoz.
2020. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem is az van(az is), és hasi tünetem hála az égnek nincs, csak kiütések.
2020. dec. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húgom lett laktózérzékeny, állandóan köhög, hányás, hasmenés volt nála.
2020. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Gyakori a hasfájás tûnete, de lehet bôrkiûtès, gège bedagadása, hányás, hasmenès, intermittáló kôhôgès sôt orrfolyás. izûlet fájdalmat nem okoz.valamint sürgető hasmenés
2020. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!