Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha feketepenész mérgezés...

Ha feketepenész mérgezés tüneteit produkálom, akkor feltétlen antimikotikum kell a kezelésre a penész megszüntetése mellett?

Figyelt kérdés
Ha elmúlik a penész, akkor magamtól meggyógyulok? Muszáj az antimikotikum? Van egy terráriumom, amiben nagy a pára és a hő, föld és növények vannak benne, sok a penész, bár nem tudom pontosan milyen fajta. Nagyjából azóta vannak tüneteim, hogy megvan a terrárium, de sosem gondoltam, hogy összefüggés lenne, most viszont eléggé úgy tűnik. Meg fogok szabadulni tőle, de ennyi vajon elég? Kezelés kell mindenképp? Ha eltűnik a penész, mennyi idő mire helyre jövök? Teljesen helyre jöhetek ha szervi/idegrendszeri eltérést nem találtak az orvosok? Már sokat vizsgáltak, de soha nem találtak eltérést, viszont a penészről soha nem kérdeztek, egy ismerős említette nekem.

2020. dec. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg mielőbb a penészforrástól és meglátod. Milyen tüneteid vannak?
2020. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokfélék. Először látásromlás és fáradékonyság volt. Most már van izomrángásom, reszketés néha, csökkent tüdőkapacitás, koncentrációs zavar, egész napos fejfájás, hangulatingadozás, gyomorpanaszok, bedugult orr, sokszor torokfájás, levertség és gyengeség. Sok orvosnál voltam már, szinte minden testrészem és szervem vizsgálva volt, de egészséges vagyok. Nem szervi eredetű, vagy csak nagyon el van bújva a baj.
2020. dec. 16. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a terráriumban van penész, akkor az okozza a bajt. Ha esetleg a falak, sarkok is penészesek, akkor más a gond.
2020. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!