Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergiám lehet?

Tejallergiám lehet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha megiszok 2 bögre kakaót pl, később durva aknék jelennek meg az állkapocs alatt, már a nyakam részén... minden nap híg volt a székletem... ez utalhat rá? de ha eszek sajtot, joghurt, ezektől nem jön elő a híg széklet sem...tesztet kéne csináltatnom, először kihez kéne fordulnom? háziorvoshoz?

2021. jan. 19. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos
2021. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érlelt tejtermék kicsit könyebben emészthető. Ha nincs más gond, hagyd el a nyers tejet és kész. Helyette számos más alternatíva van a kakaóhoz, kávéhoz. Én a mandulatejet preferálom. A tesztek megbízhatatlanok, felesleges csináltatni.
2021. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Te is az vagy? nem ért a teszt semmit? :o
2021. jan. 19. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam volt érzékeny, ő kinőtte. Nekünk az orvos mondta hogy felesleges az allergiateszt, az sokkal megbízhatóbb ha kitapasztalod magadon.
2021. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igaz gyerekekről szól, de jól elmagyarázzák a lényeget.

2021. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!