Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzekenyek nektek...

Gluténérzekenyek nektek milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy van, hogy fogy az ember stb. , de van olyan akinek az “alap” tünetek mellett más volt?

2021. ápr. 8. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha fogysz, akkor inkabb pajzsmirigyre vagy cukorbetegsegre gyanakodnek.

Persze, lehet allergia is, de en pl a tejre vagyok, puffadas, hasfajas es hasmenes a tunetem, azt hiszem glutennal is hasonlo.

2021. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fogytam egy keveset, de az a kevés étel bevitel miatt volt :/ volt egy időszak mikor mentális probléma miatt nem volt étvágyam.. de mióta normális mennyiségű ételt eszem megálltam ezen a szinten se hízás se fogyás .
2021. ápr. 8. 12:40
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

De mik a tuneteid?

Nyilvanvaloan ha keveset eszel, fogysz.

Ha pedig normalis mennyisegu kajat eszel, de nem egetsz el se tobb, se kevesebb kaloriat, mint amit bevittel, akkor ertelemszeruen hizni sem fogsz, hanem stagnalni.

2021. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze nyilván tudom.


Hát igazából már egy ideje gyomrom szórakozik ... nem fáj nem feszül... nem görcsöl... viszont érzem hogy nem jó, illetve elég sok puki termelődik mostanság . Plusz gyengének érzem magam.

2021. ápr. 8. 12:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte semmi, csak enyhe diszkomfort, aztán a többi:

- puffadás, hányinger

- reflux, savhányás

- gyomomrgörcs, bélgörcs, hasmenés de rettenetesen fájdalmas

- és fogyás... fogyás... és fogyás > 15 kg, úgy, hogy mindent ettem, de addigra a bélbolyhaim már annyira nem léteztek, hogy gyakorlatilag nulla felszívódás történt.


Aztán vizsgálat, cöli diagnózis és diéta. De kb félév kellett mire elkezdtem hízni, mert addigra jött rendbe a vékonybelem.

2021. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és tünetek között volt még a folyamatos fáradtság, gyengeség, ingerlékenység, vérszegénység - a rosszullétek mellett.


Amint elkezdtem a diétát, ezek meg is szűntek. Érdemi hízás még sehol sem történt, viszont sokkal jobb kedvem és több energiám lett, mosolyogtam, a vérképem is rendeződött.

2021. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a fejem. Nekem semmi hasi gondom nem volt.
2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) .


Ih :/ akkor nem volt kellemes :( de az a lényeg, hogy jobban vagy már :)!!


7-es és a fej fájás miatt csináltattál tesztet ? :o

2021. ápr. 9. 16:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Elmentünk orvoshoz, ott vérvételből derült ki
2021. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sima labor vizsgálat volt, vagy rendes allergia ? :D
2021. ápr. 9. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!