Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiagyógyszer okozhat...

Allergiagyógyszer okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató mellékhatása közt nincs leírva, de én azt tapasztaltam, hogy mikor elkezdem adni lányaimnak elkezd hullani a hajuk. Lehet összefüggés közte? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2021. máj. 1. 12:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy szezonálisan adom nekik, mert a gyanú szerint a korai virágzó fákra allergiások. Azért csak gyanú mert nem mutatták ki, de a tünetek megvannak.
2021. máj. 1. 12:57
 2/2 anonim válasza:
Azt hiszem igen, de néhány esetben.
2021. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!