Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sikerült-e valakinek megszabad...

Sikerült-e valakinek megszabadulni a gyerekkori allergiától?

Figyelt kérdés

Akinek igen, kérem, részletesen irja le, milyen kezelés volt eredményes, és

mennyi ideig kezelték. Elöfordulhat, hogy egy idő után vissza tér? A válaszokat elöre is köszönöm.



2021. máj. 9. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta por és parlagfű allergiám volt. Sosem kezelték.

Nem szedtem gyógyszert rá.

20 éves korom körül egyszer kegyetlenül bedurrant, egy egész napon keresztül ömlött a takony az orromból megállás nélkül, valahol az Alföldön történt.

Idővel kitapasztaltam, hogy amikor alkoholt iszok, nincs allergiám, viszont másnap duplán kapom vissza.

Igazából nem tudom, hogy mitől múlt el, mert elég sok változás történt akkor az életemben, saját lakás, új munkahely, és a kajálásra is kezdtem picit jobban odafigyelni.

Nyilvan lehet lelki oka is, se én a kajára tippelnék inkább.

Szóval egyik évről a másikra elmúlt. Azóta sem jött elő a parlagfű allergiám.

Ha valami nagyon poros könyvek vagy régi cuccok közé kerülök azért elpuffantok pár zsepit, de ennyi.

2021. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!