Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kézfertőtlenítő belégzése...

Kézfertőtlenítő belégzése okozhat tüsszentést, majd fulladásos köhögési rohamot? Folyt..

Figyelt kérdés
Pár napja egyik nagy üzletbe a kezemet fertőtlenitése után elkezdtem tüsszenteni, majd amikor haza értem és a maszk levétele után, ahogy a számhoz értem, olyan erős köhögés kapott el, ami fulladásos tüneteket okozott, levegőért kapkodtam. Majd vettem be egy szem LORATADIN HEXAL 10 mg.tablettát, utána már nem köhögtem! A nagyon erős köhögéstől mintha a nyaki izom megfeszült volna! Lehet ez a gyógyszer fokozza az érzést v. még nem múlt el a megerőltetéstől az érzés! Régebben LORDESTIN 5 mg. filmtablettát irt az orvos. Ha valaki volt v. van hasonló helyzetben irja meg!

#allergia28
2021. jún. 17. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A kézfertőtlenítő gőze irritálhatja a tüdőd, ez igaz, de ez még nem allergia. De azért ilyen sok késleltetéssel nem okoz ilyen tüneteket. Az allergiagyógyszernek meg több idő kell, hogy hasson, inkább a placebó-effektustól lettél jobban, vagy amúgy is elmúlt volna addigra.
2021. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!