Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyerekkoromban darázscípéstől...

Gyerekkoromban darázscípéstől feldagadt a karom, azóta lekopogom nem csípett meg. Ha újra megcsípne megvan az esély, hogy durvább allergiás tünet lesz, vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés
Jelent valamit, hogy az első csípésnél ilyen reakció volt, vagy mindenkinek ez van? Köszi.
2021. jún. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek bedagad szerintem valamennyire, nem csak az elso csipesnel,hiszen darazsrol van szo.

Nyilvan az a nem mindegy, hogy konkretan ketszeresere dagadt az egesz karod napokig, vagy csak a helye korul.

2021. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel kellett kötni, az alkarom megduzzadt.
2021. jún. 17. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet erdemes lenne akkor allergia vizsgalatra elmenni es akkor az alapjan kerni gyogyszert az orvostol, amit mindig magadnal tartasz, ha baj lenne.
2021. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A minap 7 darázs csípett meg egyszerre a szénapadláson, amikor igazgattam a vihar után elmozdult cserepeket. Gyerekkoromban nekem is megdagadt a csípés nyoma.
2021. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem kb 14/15evesen csipett meg 1, de ugy hogy zabáltam az édeséget és gondolom kért volna ő is, így hát a számhoz repült. Megcsípett, fel dagadt (ugy néztem ki mintha fel lenne töltetve a szám kb 3xra xd) (igaz akkor nem találtam viccesnek, de így vissza gondolva az)
febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!