Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen oltásfajtával oltassam...

Milyen oltásfajtával oltassam be magam ha penicillin allergiam van? 21/l ti mit hallottatok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodat kell erről megkérdezned.
2021. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pfizerrel
2021. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A Pfizert adják annak, aki allergiás. Én is azt kaptam. Penicillin és darázscsípés allergiám van.
2021. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

3-as vagyok

Még annyi, hogy amennyiben allergiás vagy, akkor téged nem mindenhol olthatnak be.

Én másikra jelentkeztem, de az oltást végző orvos elutasított, a háziorvosnak kellett a nevemet a megfelelő listára leadni! Engem egy héten belül hívtak és megmondták, hogy mikor és hova kell mennem.

2021. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 44zoltan válasza:
15%
Ciánnal
2021. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze van a penicilinnek a Covidhoz?
2021. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fanta ***** válasza:
0%
Mondjuk,ha oltás helyett immunt erősítenél? Annak nincs mellékhatása!
2021. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30%
Penicillin allergianak semmi koze ehhez az oltashoz, toltsd ki a nyilatkozatot, majd az orvos ugyis rakerdez. Tajekozodj kicsit!
2021. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt nem az a lenyeg h Penicillin allergiás. Hanem h ALLERGIÁS. Aki allergiás BÁRMIRE annál fokozottabb a valószínűség, hogy másra is allergiás lehet!

Ergo az oltas összetevőire is. Egy anafilaxias sokk az eletveszelyes lehet, nagyon nagyon ritka, de elofordulhat. Ezert fontoa, hogy felkeszultebb helyen fogadják a pácienseket.

2021. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!