Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire utalhat ez a furcsa és...

Mire utalhat ez a furcsa és kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kb 1 hónapja kezdődött az egész sztori. Furcsa,tűszúrásszerű érzésem volt szinte bárhol a testemen,viszketéssel együtt,de semmi kiütés,semmi bőrpír. Már annyira kellemetlen volt,hogy szóltam a háziorvosnak,aki írt fel általános allergia elleni gyógyszert,amit 5 napig szedtem folyamatosan,és az összes panaszom elmúlt. Amikor abbahagytam nemsokára újból előjött,de úgy voltam vele,hogy beveszek megint egy bogyót,és meglátom,hogy mi lesz másnapra. Újra elmúlt. Azóta voltam ételallergia vizsgálaton,az összes eredmény negatív lett. Készülök általános laborra,remélem nincsen komolyabb baj,de időszakosan visszatér a probléma.


Szerintetek mitől lehet ez,lehet,hogy valami komolyabb baj van?


Köszönöm


2021. júl. 26. 08:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!