Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kialakulhat bármikor az...

Kialakulhat bármikor az alkoholallergia, vagy intolerancia? Ez lehet nálam? Érdemes kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Régebben, kamasz koromban nem voltak problémáim egy-egy átbulizott éjszaka után. Mostanság már, ha alkalom adódik, tartom a mértéket, de akkor is irtó rosszul vagyok másnap. Legutóbb 2 műanyag pohár (akkora, mint a kávéautomatákban) pezsgőt ittam meg este. Lefekvés után alig tudtam elaludni, a pulzusom az egekbe szökött. Másnap egész nap fennállt ez a helyzet, társult mellé hányás-hasmenés, gyomorgörcs, szédülés. Nyilván nem akarok olyan gyakran iszogatni, de kellemetlen, hogy ha éppen társasággal összeülünk, nem tudok meginni egy pohár italt, mert másnap borzasztóan rosszul vagyok.

2021. aug. 4. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bármikor kialakulhat.
2021. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor! Nekem 27 évesen jött elő először, pedig előtte olyan voltam mint a szivacs.
2021. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a pezsgő egy külön eset. Ha semmi mástól nincs ilyen tünetek, akkor csak pezsgőt ne igyál, az nagyon ki tud nyírni.

Legjobb, ha csak egyfélét iszol, és sok vizet, és az egyféle is csak két pohár legyen. Ha attól is rosszul vagy, akkor lehet allergia.

2021. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!