Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől pattoghatott ki az arcom?

FunBoy090 kérdése:

Mitől pattoghatott ki az arcom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt vettem észre, hogy amióta elkezdtem étteremben dolgozni, azota nagyon kippattog a homlokom,nyakam felső része,vá llaim illetve a hatam felso része. Az utobbiak még nem is annyira vészesek, de a homlokom es a nyakam az brutális szinten. Ilyen nagyon pici sok-sok fehér pattanás van egymás mellett. Fogalmam sincs mitől lehet. Talán a gőz miatt ami ott jelen van,vagy allergia? Nem használok új parfümöt új tüdőt semmit. Ez azóta tart amióta ott dolgozom. (3napja)

2021. aug. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy az olajos,zsíros gőz eltömíti a pórusaidat.
2021. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez ellen mit tudok tenni? Vagy egy idő után elmulik?
2021. aug. 5. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok a stressz arra, nem tudom öcsém, de gyorsan csianlj valamit, mert egy ratyás pincertol ucsmányabb niccsen!


Szóval! Vagy nézz vmi jobb munkat esetleg tanulj!

2021. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Mit tudsz tenni? Próbálj mélytisztító arclemosót, olyat amiben ilyen kis durva darabkák vannak. Este mindenképp, reggel meg inkább csak mosakodás után valami tisztító tonikot. Illetve, napközben is próbálhatsz néha valamilyen tisztítókendővel néha áttörölközni. Mondjuk micellás kendővel.


3-as nem biztos, hogy pincér a srác, konyhai kisegítő is lehet, őt meg ugye nem látják a vendégek.

2021. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

00:26 lol


06:27 köszönöm a választ. Ezek élőtt is használtam ezeket, minden éjszaka lefekvés előtt. De a tisztítókendőt napközben kipróbálom, hátha javít valamit.

2021. aug. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!