Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szokott valaki úgy járni,...

Szokott valaki úgy járni, hogy ha sokat eszik akkor utána elkapja egy tüsszentő roham?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez, ezért írtam az allergiás témákhoz a kérdésemet. Ha nem eszek sokat semmi bajom, viszont ha egy picivel többet eszek, akkor elkezd csorogni az orrom és megállás nélkül tüsszentek egy csomót. Kerestem neten ezt a reakciót, de nem találtam ehhez hasonlót sehol, ezért írtam ki a kérdést, hátha más is szokott így járni

2021. aug. 14. 10:50
 1/3 satzowlee válasza:
Ugyanígy vagyok én is, nejem mondja is:-látom jól laktál :)
2021. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hittem csak én vagyok így :D nem tudom milyen hülye szokás ez, de engem már nagyon idegesít. Máskor mindig van a zsebemben zsebkendő, de mikor túleszem magam és elkezd csorogni az orrom, akkor sosincs egy darab papír se 😄 mindig menekülnöm kell a szobába zsepiért. Lehet, hogy olyankor máshogy veszem a levegőt, és azért kezd el csorogni, nem tudom. De neten semmit sem találok erről a jelenségről.

Legidegesítőbb az, hogy mindenki azzal a kérdéssel bombáz, hogy megfáztam? 😄

2021. aug. 18. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem csípős vagy borsos az étel, akkor lehet étel allergia valamelyik ételre. sárgadinnye pl sokaknál rontja a parlagfű allergia tüneteit. amugy van aki a sok napfény miatt tüsszög, az meg szemet írritáló fénytöl van
2021. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!