Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ma voltam műszempillát tenni....

Ma voltam műszempillát tenni. Miután végeztünk a bal szemem borzasztóan elkezdett könnyezni,csípődött,fájt,piros lett. Most sem múlt el teljesen.. mit tegyek? Lehet allergiás vagyok rá vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A jobb szemednek van valami gondja? Valami más, amire allergiás lehetsz?


Nézd meg, hogy belement-e valami, illetve hívd fel a kozmetikust, lehet, hogy ő tud egyet-s mást az ilyesfajta allergiáról, ha viszont nem múlik el, és ő sem tud mit mondani, mindenképp menj el levetetni, és utána szemészhez.

2021. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A jobb szememmel semmi gond.
2021. aug. 23. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan belement valami amikor feltették, menj szemészetre szemcseppért. Nekem egyszer tartós szempillafestéstől gyulladt be nagyon a szemem.
2021. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon piros is,a fejem is fáj,vissza fogok menni.
2021. aug. 23. 15:20
 5/6 anonim válasza:
100%

Az elsőnél én is így jártam, másnapra totál bevörösödött a szemmem és állandóan könnyezett, szerintem belement valami, a ragasztóra biztosan nem lehetek allergiás, mert laborban dolgozom, vegyszerekkel. Átmentem egy másik piláshoz, azóta semmi gondom sincs.


Ami nálam segített, az a szemcsepp, én Visine-t vettem a gyógyszertárba.

2021. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 én is pont Visine cseppet tettem,de azóta már elmúlt:)
2021. aug. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!