Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek mit csináljak? (c...

Szerintetek mit csináljak? (csak érdemleges kommenteket légyszi)

Figyelt kérdés
Asztmás tinédzserként szerintetek baromság elkezdeni kézilabdázni?

2021. szept. 21. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A sport javíthat az asztmán, tehát valamilyen sportot mindenképp érdemes csinálni. Orvossal kéne inkább egyeztetned, hogy mit és milyen feltételekkel sportolhatnál. Az inhalátor legyen nálad!
2021. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baromság! Az edzőterem és az öltöző ne legyen penészes, mert attól befulladsz (tudom, elvileg ez a normális, de amikor a metrómegállóban is fulladozni lehet a penésztől...).
2021. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az orvosom ugyanazt mondta, amit eddig ti, hogy érdemes kéziznem, de ha nagyon rosszul vagyok, szóljak az edzőnek. Inhalátor mindig van nálam tesin is. Ez az edző elvileg (még nem voltam edzésen, pénteken megyek először) engedékeny, mert ha valakinek fáj a hasa kiengedi inni meg ilyenek szóval ezért nem aggódok, sokkal inkább azért, hogy nem tudok majd eleget tenni a csapatnak egy meccsen.
2021. szept. 21. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szijtén asthmás vagyok, mondjuk hálistennek enyhe. A futástól általában befulladtam, de érdekes a balettól soha, pedig az átmozgatja az egész testedet, kb. minden izmodat. Ki kell tapasztalnod, hogy melyik az a sport, ami beválik neked, de valóban jót tesz a mozgás.
2021. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van és gyógyulj ki az asztmádból! Azóta nagyon jól megy a kézi, az edző le is akar engem igazolni. Amennyire 1 hónap alatt lehet, utolértem azokat, akik régebb óta járnak oda és folyamatosan kapom a tippeket, hogy hogyan tudnék jobban játszani. Összesítve nagyon imádom ezt a sportot és szerintem bírni fogom. Legalábbis remélem.
2021. okt. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!