Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért fáj a tojás rántottától...

Miért fáj a tojás rántottától a gyomrom?

Figyelt kérdés

Ez nem volt mindig így csak kb egy éve vettem észre hogy ha rántottát eszek elkezd fajni a gyomrom. Nem görcsöl hanem ilyen furcsa érzés,émelygés. Nem is igazán tudom mihez hasonlítani. Érdekes, mert ha pl tojás levest eszek nincs ilyen. Főtt tojásnál vagy tükörtojásnál sem igazán vettem észre bár ezeket ritkábban is eszem. Talán holnap teszek egy próbát.

Mi lehet ez ?

19/L



2021. okt. 8. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg túl sok zsiradék amiben sütöd?

Mit eszel hozzá?

2021. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sok olajat raksz alá. Egyszer én is véletlen túl sok olajba csináltam,hát majdnem kihánytam miután megettem az egészet xd
2021. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Egyre több mindenre leszünk érzékenyek. Én tegnap ugyanígy jártam. 2 tojásból csináltam rántottát nagyon kicsi baconszalonnával sütöttem. Megfájdult a gyomrom. Fél mokkáskanál szódabikarbóna segített. Egy ideje az állam alatti nyirokcsomó hirtelen megduzzad ha eszek, és egyre több mindenre. Én nagyon várom azt az időt amikor megszűnik az összes szenvedés. Igaz, néhány hete nagy hasi műtéten estem át, de egyre több betegség éri a fiatalokat. Bizonyára te is szívesen élnél akkor a földön amikor megvalósul a Teremtő ígérete az emberiség számára!
2021. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem használok olajat csak egy nagyon kicsi zsírral csináltam eszek hozzá pirítóst es paradicsomot
2021. okt. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!