Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kilégzéses laktóz vizsgálatom...

Kilégzéses laktóz vizsgálatom lesz az milyen?

Figyelt kérdés
Nagyon rosz? Mert attól félek hogy mindig rosszul vagyok a tejtől (hányinger, hasfájás, hasmenés) és nem tudom milyen ez a vizsgálat és nagyon félek tőle hogy rosszul leszek.

#hasfájás #hányinger #Laktóz viszgálat
2021. okt. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem 20 percenkènt kaptam egy pohár folyadèkot amit meg kellett innom. Közben fújni kellett. 3-4 pohár után vége volt mert már nagyon magas volt az èrtèk, így nem kellett folytatni. Nem volt kellemes, ugyan olyan mint amikor tejtermèket eszek.
2021. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nektek hogy kell/ett rá készülni? Voltam laktulózon, ott mondták, hogy semmi szájvíz, fogmosás. Ez Pesten volt, a laktózosat máshol csináltatom, és itt meg azt mondják, hogy használjak szájvizet. Most nem értem, ez nem befolyásolja? Amúgy én is félek a rosszulléttől.
2021. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt szabad fogat mosnom. Sem enni, sem inni. Laktózon
2021. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!