Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi bajom lenne ha most glutént...

Mi bajom lenne ha most glutént ennék?

Figyelt kérdés

Cöliákiás vagyok már majdnem 5 éve, csak párszor ettem véletlen gluténosat. Akkor vagy semmi bajom nem volt, vagy csak egy kicsit fajt tőle a hasam.

Na most, nem szeretnék rendszeresen gluténosat enni meg semmi, de már undorodok mindentől, és nagyon ennék egy rendes fánkot vagy valami péksütit. nagy bajom nem lehet tőle? 16 éves vagyok, ha ez számít.



2022. máj. 2. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal vannak gluténmentes kekszek, meg pékárúk, meg ilyesmik, nem?
2022. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vannak igen, de legtöbbet már nagyon unom. meg hát közel sem olyan mint a rendes
2022. máj. 2. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tudod,hogy cölis vagy? Rossz hír, de ha mellé eszel az egészséged kockáztatod. Látványosan nincs bajod, de bizony később lehet. Ez életed végéig szóló diéta szóval barátkozz meg vele ha kell tanulj meg főzni létezik igy is változatos élet. Ha hosszút szeretnél ne add fel!
2022. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rákos, például, mert a folyamatosan irritált bél bizony elrákosodhat.


Nem most, majd 40-50 éves korodra, plusz fogyás (nekem 20+ volt, mikor végre kiderült, hogy mi bajom), vérszegény, ezerféle felszívódási zavar, hasmenés etc.

2022. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!