Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tényleg gluténérzékeny lennék?

Tényleg gluténérzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Igazából kicsi koromban lettem diagnosztizálva, de most gondolkoztam el rajta hogy mi van, ha mégsem? Semmi olyan tünetem nem volt mint pl hasfájás, puffadás, hasmenés stb, mint amik a jellemző tünetek. Nekem csak a fejem fájt sokat. Vérvétel volt csak csinálva, amiben magas volt valami, így lettem cöliákiás. Ha véletlen ettem valami gluténos cuccot, semmi bajom nem volt. Orvost nem zaklatnám ezzel, meg hát nem is szeretném megkérdőjelezni, de mégiscsak felmerült bennem.

2022. máj. 2. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy cöliákiás vagy, vagy nem. Mégis itt a forumon mi honnan tudnánk, hogy tényleg lisztérzékeny vagy-e? Attól, hogy nincs bajod a gluténtól, még lehetsz lisztérzékeny.
2022. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!