Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szénanáthám van és szedek rá gyógyszert, eddig az Allegrát szedtem rá de tegnap óta nem használ, de kb 1 hónapja szedem folyamatosan és eddig mindig használat, most meg mintha be se szedném, imunis lettem rá vagy mi a pokól? Majd meg pusztulok.
2022. máj. 22. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Használt*
2022. máj. 22. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egyik map használ egy gyógyszer, másnap nem, valami más állhat mögötte, pl újabb allergén.
2022. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok, kb egy hónapig használt, de tegnap meg ma már nem használ, ugyanúgy döglödöm mintha nem szedném
2022. máj. 22. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Moss gyakran hajat, arcot, nézd meg, hogy milyen keresztallergiák vannak az allergiáddal.


Három napja én is nagyon viszketek.

2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nincs két egyforma ember, így nincs tuti tipp sem, de a páromnak a Claritine nevű gyógyszer volt a megoldás az allergiás tünetekre.

Próbáld ki.

2022. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!