Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Válthat ki csatornaszag/bűz...

Válthat ki csatornaszag/bűz allergiás asztmához hasonló köhögést és köhögő rohamokat?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete probléma van a szagelszívóval a fürdőszobában. Nagy harcok árán végre ma (remélhetőleg🤞) jön megnézni vízszerelő, telefonban logikusan levezette, hogy azért jön vissza a csatornaszag, mert túlságosan szív a szagelszívó és ha nem kap elegendő oxigént akkor a csatornából tolja be a fürdőnkbe a levegőt... stb stb. Nem fontos, ma megnézi és korrigálja a problémát.

Minden esetre egyidejűleg ezzel a problémával elkezdtem köhögni iszonyúan. Egész gyerekkoromban asztmás voltam, így teljesen nosztalgikus lett az elmúlt 2 hét, durva száraz köhögő rohamok (szinte öklendezésbe menő erőltetett köhögés), éjjel maximum ülve alvás, különben annyira köhögök hogy fuldoklom.

Hátul folyamatosan valamilyen nyálka csordogál a torkomban és feltételezem, hogy lefolyik a légcsövemhez és azt irritálja.

Első pár napban gondoltam covidos lehetek, de negatív volt a tesztem.

Szóval ezt a borzasztó köhögést kiválthatja-e a csatornaszag?



2022. jún. 16. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!