Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Diéta után mennyi idő mire...

Diéta után mennyi idő mire minden tünet elmúlik, és nem is tér vissza?

Figyelt kérdés
2hete hete gluténdiérázok. 2 nap diéta után máris éreztem a javulást. Kevésbé puffadt, megszűnt a gxomorfájásom, és a hasmenésem is 90%-ban. Legfőképp amit eszek puffasztot rizs, extrudált kenyém, halak, zöldségek, gluténmentes felvágottak, sajtok, édességet is csak glutén mentest eszem. Zöldség/húsleves, magvak... Üdítőt sokat iszok, és a 2 hét alatt 2x volt olyan (tudtommal nem ettem semmi olyat) hogy reggel szaladnom kellett a wc-re. Interneten csak annyit találtam hogy a bélrendszernek kell 1-2hónap mire helyre áll. Lehet ez a probléma?? Még érzékény lennék 1-2 dologra??? :( akik hasonló helyzetben voltak hogy élték meg?? Mennyi idő volt mire teljesen jól lettek?? Az a baj most megint kezd rámenni a közérzetemre... :(

2022. júl. 9. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

3-4 hónap, én kb félév után kezdtem hízni (végre), de egy-egy diétahiba után azonnal tünetelek, és néha sajnos óhatatlan, hogy ne vétsek véletlenül.


Főleg mert más összekoszolja a közös ételt (mert poén beleborítani a pringlest a gm csipszbe, vagy épp kitörölni a szalonnazsírt normál kenyérrel... amit nyilván nem látok, mert akkor nem is ennék már abból, hanem utána szól az ostobája).

2022. júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És neki "csak néhány morzsa", nekem meg komoly fájdalmak és másnap kibérelhetem a wc-t, úgy megy a hasam.
2022. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a laktózt is nézesd meg, mert a glutén és a laktóz sokaknál jegyben járnak.
2022. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!