Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutén vagy tej? 15 hós baba

Glutén vagy tej? 15 hós baba

Figyelt kérdés
Szeretném a kisfiamat elvinni egy szakorovoshoz, allergiatesztre. Tejet és glutént nézetnék, hogy nem e érzékeny ezekre. Érdekelne tapasztalt anyukák, hogy ezek a vizsgálatok hogyan zajlanak? Miket csinálnak? Köszönöm, ha válaszolsz!

2022. júl. 28. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A glutént és a tejfehérjét vérből állapították meg, tehát vért fognak venni tőle. A tejcukrot pedig kilégzéses vizsgálattal. Megitatnak vele egy pohár édes folyadékot, aztán rendszeres időközönként, talán fel óra, bele kell majd fújnia egy kis műanyag pipaszerű csőbe, vagy már van modernebb készülék is, akkor abba. Fél nap. Vinni kell neki elfoglaltságot.
2022. júl. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Azt szeretném még kérdezni, hogy utánaolvastam, hogy ha a gluténra a labor pozitív lesz, akkor mindenféleképpen kell vékonybél biopsziát is csináltatni?! Mondjuk ezt régebbi cikkben olvastam, ezen nem változtattak esetleg?
2022. júl. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!