Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet velem ha allando...

Mi lehet velem ha allando kiutesek es viszketesek jelennek meg idovel,minden kajat kidobtam,valami baci vagy mi okozhatja,orvos sem tudja csak kuldozgetnek ide oda,valaki tapasztalat?Soha nem voltam allergias??

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Tusfürdő, mosószer, öblítő allergia?
2022. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Májadat nézték? Ha rendetlenkedik a máj, okozhat ilyesmit.
2022. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Hol jelennek meg? Végtagok, test, arc, fejbőr???


"Soha nem voltam allergias??"---Ezt neked kéne tudnod!

Másrészről, hogy nem voltál még nem jelenti, hogy nem vagy az, esetleg a későbbiekben is kialakulhat.

A korral is változik pl. tej allergia 30-40 év körül jelenik meg.


Nálam az oltokozás után kialakult a tej és tejtermék, mogyoró, pisztácia, szotyi és diófélék, a paradicsom, eper, málna, csoki, kakaó, kóla/fanta/narancslé stb. allergiája. Az összes kedven ételemtől felpuffad a fejem, tele leszek viszkető, és égető kiütésekkel.

Az arczsibbadás sem múlt el már több mint 1 éve, de mindenhol azt mondják majd elmúlik...

2022. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Kezdjük az elején, mert elég érdekesen fogalmaztad meg a kérdést.

Melyik orvos nem tudja?

Hova küldözget ide oda?

Milyen vizsgálatok voltak ezzel kapcsolatban?

Azoknak mi lett az eredménye?

Milyen kajákat dobtál ki?

Hol, és mikor jelennek meg kiütések?

2022. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam vervetelen,minden rendben ami a belsot illeti.Sem vegyszer sem etel alergia,ez csak azt hiszem masodlagos,mert ha csak krumplit,rizst,csirket eszek,es nem mullik akkor az elsodleges okot nem talaltuk meg,nem kell orvos ahoz hogy eszrevegyem alergias lettem a tejre pl.
2022. nov. 29. 09:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszint ha nelkulkolozom is az etrendemet,tehat figyelek arra hogy mi az amit megeszekajd ilyen viszketo vorosodes jelenik meg szinte barhol,fejemen labamon ahol akar,sot ha erosebben megkarcolom magam feloraig voros,esetleg ha erosebben megnyomom a testem vorosodik a helye,kibirom irni a nevedet az alkaromra kivorosodik 1oraig vastagon
2022. nov. 29. 09:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam aleegias a por on kivul soha semmire.Egyszer csak ez elkezodott es mar fel eve benne vagyok nagyon kinzo,sajat felelosegre gyogyezert iszok antihisztamin mert anelkul kibirhatatlan az ekcema,ez nem.gyogyit tudom,de tanacsotok van esetleg milyen bakterium allhat a haterben?Fergek nincsenek bennem eddigi vigzsgalatok alapjan.
2022. nov. 29. 09:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Kezdetben a honaljam alatt jelentkezett de akkor meg nem tudtam hogy szeterjed az egesz testemre es nem.is vettem eszre h vorosodik ahol viszket csak elegge viszkedett majd lasan itt ott ilyen voros csik csalan kiutesel keverve,aztan mar mindenhol megtud jeleni,egyes etelektol feloran belul ha meg kikerulom azokat az etelek akkor is jelen van csak nem annyira es nem gyogyul,ugyan ugy vorosodok ha erosebben megkapar valami ugy gondolom alergias allapotvan van a borom az a valami miatt,es azt a valamit nem tudjak megtalalni
2022. nov. 29. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!