Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ezekkel az allergiákkal ti...

Ezekkel az allergiákkal ti mit esztek?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a krumplira, egyes tartósítószerekre. Ha túl sok tojást eszem, pattanásszerű kiütések jelennek meg rajtam, a túl sok tejtermékek az asztmámra van rossz hatással, és újonnan kiderült a nikkelallergia is, nem ehetek mogyoró- és babféléket, mert azoktól is kiütéses leszek. (Ez új meg a tojásos is, régebben nem tapasztaltam ilyet.)


Lisztes dolgokat helyből nem eszem.



2022. dec. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Dietetikushoz nem küldött az allergológus?
2022. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van párod?
2022. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hús (frissen vásárolva)+zöldség vagy rizs. Paradicsomos káposzta (paradicsom konzervből, abban nincs tartósítószer), sárgarépa főzelék, karalábé főzelék, borsó (ha ehetsz, az hüvelyes), spenót.

Zabkása vízzel főzve, gyümölccsel.

Sütiből egy csomó féle, rizsliszttel.

2022. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem küldött. Illetve igen, de csak két hónap múlva lesz rá időpont.

Utolsó köszönöm, sütiket azelőtt sem ettem.

2022. dec. 8. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Rakott kel, Karfiol,Zöldbab,cukkini és padlizsán darált hússal rizzsel, és rizslisztes zabitalos besamellel


Töltött tök, cukkini, sütőtök, céklás édesburgonyás csirkeragu, zabkorpás rántott gomba, hal

2022. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!