Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől dugul be ennyire az orrom?

Mitől dugul be ennyire az orrom?

Figyelt kérdés
Nemrég megfáztam, és Otrivint használtam a betegség alatt, ami nagyon hatékony volt. Miután kb meggyógyultam, egyszer csak nagyon nehezen tudtam levegőt venni, de a sprickolos orrcsepp elfogyott. Volt azonos hatóanyagú csöpögtetős, de azt hiába használtam, nem hatott. Van poratka allergiám is, ami kivált orrdugulásos tünetet, gondoltam akkor ez az oka de kitisztítottam a port és azután 1 nappal is ugyanúgy be volt dugulva az orrom. Az allergiám ellen felírt orrspray nem segített a helyzeten. Mi okozhatja ezt az orrdugulást? Ez még a megfázás miatt van vagy ez allergia lehet?

2022. dec. 18. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na en ezert hasznalok csak tengervizes orrsprayt, ha beteg vagyok. Nem annyira hatekony, de nem lehet raszokni.


Lehet belecsusztal az orrcsepp-fuggosegbe, az otrivin miatt sajnos, ezert nem kapsz most levegot. De ha kibirod 1-2 hetig, hogy nem hasznalsz ra semmit, akkor elmulik.

2022. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez sajnos meglehet. Köszönöm a választ.
2022. dec. 18. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Azért dugul el, mert sokat használtad az orrsprayt. Még nem lehet olyan vészes. Talán pár nap alatt helyreáll, de ahogy írják 2 hét tuti elég ;)
2022. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!