Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van-e munkahelyi illemhely...

Filak Dia kérdése:

Van-e munkahelyi illemhely illatosító hivatalos szabályzata? És van-e illatanyag allergia ellen gyógyír? Orvosilag igazolt súlyos illatanyag allergiam és úgy tudom mind csak mentesítéssel segíthető.

Figyelt kérdés
Illatanyag allergia

2023. márc. 21. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

A kérdéseidre nem tudom a választ sajnos, de átérzem a problémát.


Azt javaslom, hogy amennyiben több illemhely is van a munkahelyeden, akkor keresd meg azt a személyt, akinek ráhatása van az illatosítók kihelyezésére, és kérd meg, hogy a legkevesebb dolgozó által látogatott illemhelyre ne helyezzen, vagy helyeztessen ki illatosítót, és mutasd meg neki az igazolásod. Ezt követően tegyetek ki egy tájékoztatót, hogy ezen az illemhelyen súlyos allergia miatt nem lehet illatosítót használni. És Te csak ezt az illemhelyet használd.

Remélem, megnyugtatóan rendeződik a problémád.


Az emberek jók és megértőek alapvetően. Ezért szerintem szabályzatok nélkül is méltányosak lesznek. Ha csak egy illemhely van, akkor arra az egyre is a.fentieket lehetne alkalmazni. Engem nem zavarna, ha nem lenne illatosító...

2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2023. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs szabályzat, de még szép, hogy tesznek, ugyanis az illemhely büdös.


Ezzel nem tudsz mit kezdeni, és nem várhatod el, hogy munkahelytől függően 10-20 ember alkalmazkodjon hozzád.

2023. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberek jók és megértőek alapvetően - ez az évszázad vicce. 🤣


Dolgoztál te tartósan emberek - főleg nők - között? Mert én 10 éve több munkahelyen is, és a lószrt megértőek, sőt!


Ott fúrnak, ahol jól esik nekik - vagy ha bele is mennek az illatmentes illemhelybe, fixen kiutálnak majd érte. Ez van...

2023. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor van büdös az illemhelyen, ha nem takarítják megfelelően. Soha nem tartottam itthon semmilyen illatosítót. Mégsem büdös az illemhely a lakásomban.
2023. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, de TE takarítod, a nyilvános illemhelyek, akár a melós mosdó nincs rendszeresen takarítva - értsd mondjuk napi legalább 4x.


Ha én véletlenül összesz...om a wc-deszkát, akkor törlöm is át az egészet mosószeres vízzel, vagy ami nem jön le a csészéről, akkor az a wc-lötyivel átmosom, a véres tampont nem aszalom napokig a kis kukában, stb.


Egy munkahelyi wcben aki koszt hagy maga után, az bizony akár egész nap bűzölöghet, mert a tahója nem takarítja le, hanem "majd a takcsinő" elvégzi, azé fizetik - és irtó büdös, állott szag lesz.

2023. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!