Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orbáncfű tea fényérzékenységet...

Orbáncfű tea fényérzékenységet növelő tulajdonsága mennyi fogyasztási idő után jön elő? És a kapszulának is megvan ez a melékhatása?

Figyelt kérdés
Magam vékony és, világosbőrű vagyok, a teára szükségem van , egyenlőre egy hete fogyasztom, viszont félig borús, felhős időben is lepirult enyhén érzékenyen az arcbőröm és be is barnult az arcom utána- én tavasszal mindig először lesülök, utána nincs a nappal gondom. Lehet ez már a teától? ( összesen egy fél zacskönyi fogyott belőle egy hét alatt) vagy no para, majd ha 6 hete iszom, előjöhet a fényérzékenység?

2023. ápr. 10. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kapszulázva ettem, nagyjából pont úgy ahogy írod hat hétig. Fényérzékenységet nem tapasztaltam. Megnyugtatott, oldotta a stresszt. Ugyanakkor a kúra vége felé egyre inkább nem éreztem semmit szó szerint, csak hatalmas ürességet. Valahogy minden sokkal kevésbé volt fontos számomra. Nem tudom, hogy ezt az orbáncfű tette e, mindenesetre abba hagytam a szedését. Az utolsó két hétben erősen fájni kezdett a hasam, hasmenés gyötört, és nem tudtam rájönni mi bajom van. Aztán abbahagytam a szedését és minden panaszom megszűnt. Azt hiszem túl sokat ettem.
2023. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1.-es!


Nagyon köszönönöm a válaszod!

Nekem kortyolgatni kell- egy teát engedek fel egy liter vízzel- és azt iszogatom, ha rámjönni a szorongás eleji érzés. Ha többet dobok be véletlenül az egy kortynál, vagy friss a főzet, akkor ez a nyugtatókra jellemző üresség érzés itt is meg van, a teánál. Dehát ettől nyugtató ugyebár, csak itt a teánál a bogyival ellentétben én szabályozom, hogy mennyi kell. Igen, valószínűleg a végére már magad is anynira rendbe jöttél, hogy "túl sok" volt, ami a bogyiban volt, elvoltál már nélküle is :) Örülök, hogy meggyógyultál!

2023. ápr. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!