Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 32 évesen el kapott bárányhiml...

32 évesen el kapott bárányhimlő utáni fejbőr hegesedesre és viszketésre milyen tanacsotok lenne?! Semmi házi praktika nem segít sajnos.

Figyelt kérdés
Segítség kérés!

2023. máj. 15. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyogyszertari feher kenceficet, razokevereket nem adtak??
2023. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat!
2023. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1


A rázókeveréket évtizedek óta nem alkalmazzák a bárányhimlő kiütéseinek kezelésére és hajas fejbőrre amúgy hogyan teszed?

2023. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ertem. Akkor szar ugy, hogy helyette semmit sem javasolnak. A razokeverek a herpesz tuneteinek enyhitesere is jo, de esetleg ma mar szenvedni es vakarozni kell.
2023. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4


Azért nem jó a rázókeverék a bárányhimlőre, mert rájöttek, hogy ha alkalmazzák, akkor lassabban gyógyulnak a kiütések.


Én is használok rázókeveréket és komolyan, óriási rajongója vagyok. Én csípésekre szoktam tenni.

2023. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os,igy megertettem, koszonom.
2023. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikroszkóppal is felszerelt bőrgyógyász esetleg meg tudja vizsgálni, hogy nem demodex szőrtüsző atka okozza-e a viszketést.
2023. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!