Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tej allergia lehet?

Tej allergia lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. olyan irjon aki hasonló cipőben van..nos eddig mindig ittam tejet..kávéba mindig, kakaót,stb.. viszont kb 2hete azt vettem észre hogy ha tejjel iszok kávét kb 1ora mulva erösen görcsöl a hasam és hasmenésem van..nos ennek nyilván utána járok de mit javasoltok??3&1bent vizzel ittam 2 orája és attol azota semmi bajom sem volt...mit lehet tej helyett kávéba használni? köszönöm
2023. máj. 15. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Használj laktózmentes tejet.Ha attól is fáj a hasad meg megy akkor a laktózzal lesz problémád.Joghurt evésénél nem tapasztalsz ilyesmit? Tegyél helyette növényi tejet pl. zab, mandula vagy kókusztej , a szójatej is szóba jöhet
2023. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak érzékenység, ha szerencséd van, akkor laktózérzékeny vagy és laktózmentes tejet ihatsz. Ha nem, akkor marad a növényi tej.
2023. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Joghurtot nem próbáltam még...de most kíváncsi leszek veszek laktózmentes tejet aztán meglátjuk..semmi más panasz csak ez a görcsös hasfájás puffadok és kell is mosdóba menni😭
2023. máj. 15. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Kávéval van gond, nem éhnyomorral iszol?
2023. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Éhgyomorral igen de szinte tejes kávé...
2023. máj. 16. 04:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha itthon többször iszok ugyan igy ahogy szoktam ugyan az van... délután meló után is.. szóval ma azért veszek egy laktózmentes tejet és meglátom...
2023. máj. 16. 04:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, tejeskave ehnyomorral. Nekem mindig ment a hasam tole.
2023. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érdekesség képpen ma nem ittam tejjel a kávét és semmi bajom se volt..most ittam laktózmentes tejjel hát kíváncsi leszek...1ora szokott lenni ha valami van..meglátjuk...
2023. máj. 16. 15:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Laktózmentes tejjel semmi bajom...ittam simán belöle és abszolút szuper semmi bajom tőle..doki irt fel gyógyszert amit előtte fél órával kell bevenni ha tejes dolgot innék ennék.. ez addig jó míg nem jutok el orvoshoz..ma tejfölös kaját ettem igaz kicsit és attól sincs semmi...
2023. máj. 17. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:
én tényleg tejeskávétól szokott menni a hasam :D
2023. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!