Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutén érzékenység lenne?

Glutén érzékenység lenne?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben észre vettem ha gluténos ételt eszek akkor fáj a hasam, illetve megy, néha a fejem is fáj. Pedig nálam soha nem volt jellemző a fej fájás.

Tegnap direkt leteszteltem, úgyhogy jól beettem papirikas krumpliból, bevacsoráztam fehér kenyérből illetve azt nem a teszt kedvéért de megittam 2 üveg sört. Este már éreztem hogy fáj a hasam, reggel munkába menet pedig olyan cifra jött rám, hogy a wc-ig alig értem el.

Na a probléma az, hogy ez többszöri jelenség volt csak nem ennyire intenzíven.

Szerintetek glutén érzékenység?

Nyilván orvoshoz kell menni, csak így első körben jó lenne tudni így körvonalakban,hogy valószínűleg ettől van, vagy csak véletlen egybeesések.



2023. máj. 30. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A paprikás krumpliban mondjuk alapesetben nincs glutén, lehet csak a sokféle ételtől voltál rosszul. De lehet az persze, de akár más probléma is, érdemes utánajárni, így látatlanban nem tudni.
2023. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2023. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!