Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek jó esélyem lehet...

Szerintetek jó esélyem lehet arra, hogy spermadonor legyek?

Figyelt kérdés

Nem valószínű, hogy elmegyek a fővárosba ezért, mert nyíregyházi vagyok, de azért kíváncsiságból megkérdezem.


Nem vagyok allergiás semmire, nincs semmilyen betegségem, már kb. 2 éve nem voltam megfázva sem. A családomban sincs komolyabb betegség, így öröklődő betegség sincs. Hajam, szemem barna, magasságom 190cm, testsúlyom 80kg, testalkatom sportos, de nem izomagy. 19 éves vagyok csak, de főiskolára járok, Jó nyelvérzékem van. Mentális betegségem sincs. Vércsoportom 0 negatív. Spermavizsgálaton még nem voltam, de szerintem nincs vele baj.



2012. jún. 8. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem mindenképpen orvos dönti el, orvosi vizsgálatok alapján!
2012. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az IQ-d 120 feletti, reménykedhetsz.
2012. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dohányozás és drogok is kizárva, ugye?

Amúgy a spermaszámod nem tudod magad megítélni. És bizony annak elég jónak kell lennie.

2012. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!