Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehet? Valami allergia?

Mitől lehet? Valami allergia?

Figyelt kérdés

Teljesen vörös a fejem, főleg az állam környékén. Van, amikor a semmiből elkezd viszketni az állam több órára, aztán abbamarad. Nemcsak, hogy vörös az állam környéke, de nagyon nagyon száraz. Amúgy is száraz bőröm van, gondoltam lepeelingezem. Elkezdtem használni ezt: [link] De ettől csak rosszabb lett a helyzet. Allergiás lehetek rá? De a legrosszabb, hogy szinte mindentől kipattogok, minden krémtől és most már peelingezni se peelingezhetem az arcom. Szóval teljesen száraz a bőröm. Én nem tudom, mit tehetnék rá. És amúgy nem vagyok pattanásos. Vagyis van a homlokomon pár apró. De az államtele van pattanásokkal. A pattanások és a kivörösödés összefügghetnek? Érdemes vele elmenni bőrorvoshoz? Köszönöm a válaszokat.

15/L



2012. jún. 11. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!