Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mik ezek a "kiütések"?

Mik ezek a "kiütések"?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta a felkaromon, alkaromon, hátamon, combomon és a lábszáramon ilyen pattanásszerű kiütések vannak. Néha ki is pirosodnak. Kétszer voltunk bőrgyógyászaton, ott mind a két alkalommal elküldtek azzal a mondattal, hogy "Ez az alkatodtól függ." Egyesek szerint napallergia, és napoztatni kellene. Megint mások szerint az izzadástól van (izzadós fajta vagyok), szóval kezdek hülyét kapni. Mi lehet ez pontosan, és hogyan lehet kezelni/eltüntetni őket?

2012. jún. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van,velem is detto ugyanez volt!://De én végüis én ráfogom a tejérzékenységemre.....:DMost egy pár ete só szappanal mosom "őket"és azóta javul!Próbáld ki!!!Sok sikert!!!:)))
2012. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ki fogom próbálni!:D
2012. jún. 13. 18:47
 3/4 anonim válasza:
Velem is ez van, fogalmam sincs miért, nekem is alkaltra fogta a bőrgyógyász... Ilyenek vagyunk, fogadjuk el! Engem is zavart egy ideig, de barátnőmet, rokonaimat nem zavarja, persze nem ők égnek a strandon a pöttyös hátuk, karuk miatt...:D
2012. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként nekem nagyon fehér a bőröm emellett, 10 perc alatt képes vagyok leégni, nektek is ilyen fehér a bőrötök, vagy nektek csak a kiűtések vannak?
2012. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!