Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetek allergiás?

Mire lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 11 éves koromban voltam allergiavizsgálaton, ahol kiderült, hogy a háziporra vagyok allergiás (jelenleg 22 éves vagyok), de azt mondták, ez egyáltalán nem ritka. Igazából semmi bajom nem is volt úgy 1 - 1,5 évvel ezelőttig, amikor is előjöttek a tünetek. Azóta gyakran folyik az orrom, tüsszögök, eldugul az orrom és időnként a szemem is könnyezik (bár ez utóbbi csak ritkán). Sokszor aludni sem tudok tőle és néha előfordul, hogy nehezen kapok levegőt. A háziorvosom beutalt egy újabb allergiavizsgálatra, de ott azt mondták, ha már egyszer megcsinálták, akkor nem fogják még egyszer, mert fölösleges (és hogy nem számít, hogy csak 11 éves voltam akkor). Kaptam allergiagyógyszert meg orrsprét, amiket rendszeresen használok is, de egyáltalán nem szüntetik meg a tüneteket, ugyanúgy szenvedek vele. Ilyenkor mit lehet tenni? Az orvos azt mondta, hogy mást nem tudnak rá adni. Én nem hinném, hogy a háziportól van, hiszen kb. 21 éven át egyáltalán nem volt ez probléma és ugyanúgy takarítok, mint eddig, semmi nem változott.

2012. júl. 4. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nem dohányzol egész véletlen?
2012. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam, de azt sem mostanában kezdtem már. Mi köze lehet hozzá?
2012. júl. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!