Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gigantikus méretűre dagadt...

Gigantikus méretűre dagadt csípés normális vagy allergiás reakció? Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
1nap alatt, anélkül, hogy hozzányúltam volna, 15cm sugarúra dagadt az udvara. De már 10cm-re tőle is viszket ha hozzáérek. Kemény és látszanak a bőröm pólusai. Fenistil nem segít.

2012. júl. 4. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy allergia. Próbáld meg az Antivakarin kenőcsöt. Tudom, vicces neve van :) ne izgulj, a patikus nem fog hátast dobni. Ebben antihisztamin van, és szerintem elég jó. Nekem legalábbis használt csalánkiütésre is, meg csípésre is.
2012. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok, de téged mi csípett meg? Mert nekem is ilyen a csípésem, és nem szúnyog csípett meg. Nem tudom mi lehetett. Reggelente a nedves fűben vannak azok a valamik, de nem tudom a nevüket.


Nekem se segített semmi, nagyon fáj, feszül az egész vádlim tőle. És ez már a 3. napja, hogy ilyen.

2012. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Mindig már csak a csípést látom. Nem sűrűn járok szabadban.
2012. júl. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!