Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A parlagfű tényleg teljesen...

A parlagfű tényleg teljesen eltünteti az allergiát? Ha ekcémás vagyok és csalánkiütéseim szoktak lenni, arra is jó?

Figyelt kérdés
parlagfű, allergia, ekcéma

2012. júl. 29. 10:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocs,rossz helyre raktam a kulcsszavakat :S
2012. júl. 29. 10:33
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Igen teljesen. A parlagfű nem a tüneteket kezeli, mint a vegyszeripar remekei, hanem az immunrendszert erősíti meg. Azt pedig gondolom tudod, hogy az allergia nem más mint az immunrendszer túlreakciója egy olyan anyagra melyre érzékeny. Egy erős szervezetben ezek az érzékenységek megszűnnek, tehát megszűnik maga az allergia. NEM CSAK A TÜNETEK!
2012. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen teljesen. Szerinted miért kell irtani országosan? Elárulom, mert a gyógyszeripar legnagyobb konkurense.
2012. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Tessék egy kis olvasnivaló. :)


[link]

2012. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A parlagfűnél nincs a világon jótékonyabb gyógynövény, gyakorlatilag minden betegséget gyógyít, ezért kell irtani.
2012. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Azt is tegyük hozzá, hogy nincs viszont károsabb az emberi szervezet számára az orvosok által használt vegyszereknél. Az emberi fekália 20 éve még a legértékesebb trágyának számított, ma már veszélyes hulladék a benne lévő vegyszerek miatt, amit mind az élelmiszeripar, mind a gyógyszeripar csakúgy ont ki magából.
2012. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Farmakológiát szerintem minden orvos tanult. Ettől még nem változik a véleményünk.
2012. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én belgyógyászként egyet értek a 48% -os hozzászólóval, és senkinek sem ajánlom a gyógyszeripari termékek fogyasztását, mivel azok hasznos hatásánál, lényegesen jelentősebb az egészségkárosító hatásuk.
2012. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudod amióta azzal állított be az egyik beteg hozzám, hogy parlagfüvet eszik a betegségére (cervix carcinoma)és nem kéri a kemoterápiát, majd 4 hónap múlva meghalt, nos mit gondoljak az ilyen emberekről? Én innentől nem vitatkozok, bár ahogy látom nem is lehet. SOTE ált.orvos diploma (6 év) + 4 év onkológiai szakvizsgáig. Köszöntem!
2012. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudod mi az egyetlen gond ezzel? Hogy a parlagfű latin neve: Ambrosia artemisifolia. Szóval innentől kezdve elvesztetted minden hitelességed.
2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!