Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás megbetegedésem volna?

Allergiás megbetegedésem volna?

Figyelt kérdés

Most a nyári hónapok során ütközött ki jobban a pár percig tartó fulladásos köhögésem.

Korábban havonta egyszer talán ként havonta köhintettem egyet szárazon.



De MOST!!!...köhögök, fulladok is, majd hirtelen abbahagyódik, és jön két három vagy egy nagy tüsszentés és az orrfolyás, szemkönnyezés.


Habár nem tudom hogy ez összefügghet e, kicsi koromban mentőt hívtak hozzám alig voltam 3-4 éves, megfulladtam volna a köhögéstől... azóta amióta az eszemet tudom folyamatosan fenn állt ez a köhögés.


No pár hete meg volt egy kisebb duzzanat a szem héjamon.



asztma vagy szénanátha lehet?



2012. aug. 8. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L
2012. aug. 8. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De ezt inkább orvostól kérdezd.
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint szerintem allergia, az asztma terhelésre vagy hangulatváltozásokra is előjön.
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudni. egyéve dohányzok de csak most nyáron jött elő a legjobban. 3-rom napja pedig nemvolt panaszom
2012. aug. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!