Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allegra alkohollal?

Allegra alkohollal?

Figyelt kérdés
Minden nap szedem az allegra allergia elleni gyógyszeremet de azt olvastam ,hogy semmiképpen ne keveredjen alkohollal. A hétvégén azonban lesz egy kis összejövetel. Szerintetek hány nappal előtte álljak le a gyógyszer szedésével ,hogy semmiképpen ne legyen baj. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 20. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem napokkal előtte kell, 1-2 nap a max.

Haverom például reggel beveszi [bár nem emlékszem, hogy ő mit szed], de késő este már mer vele inni. Másnap pedig később veszi be.

[Erre ne alapozz, ő nem tudom, hogy mit szed.]

2012. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Eredetileg úgy van fogalmazva, hogy amíg alkalmazod ezt a gyógyszert, ne fogyassz alkoholt. De ez marhaság. Az alkohol mindenkinek jót tesz. Neked is, meg az itt rendszeresen szidott alkeszoknak is. Tudod, valamikor ők se voltak alkeszok. csak idővel hozzászoktak, és megszerették.
2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!