Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pár hete kaptam egy cicát,...

Sasass kérdése:

Pár hete kaptam egy cicát, azóta tüsszögök és folyik az orrom. Előtte már volt macskám és nem jelentkeztek ezek a tünetek. Szerintetek lehetséges, hogy mégis a macskaszőrre vagyok allergiás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 15:14
 1/6 anonim válasza:
Lehetséges, hogy mégis allergiás vagy a macska szőrre. Nem lehet hogy az első cicád rövid szőrű volt, a mostani pedig perzsa? Ugye a perzsa macskáknak hosszabb is és több is a szőrük ami jobban is hull. De azért a biztonság kedvéért menj el dokihoz sztem.
2012. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Persze hogy a macskától vagy allergiás! Az allergia bármikor kialakulhat. Csak annyit kell tenned, hogy körbeveszed magad a leggyakoribb allergén anyagokkal és vársz. Ha hajlamos vagy rá, tuti hogy valamilyen allergiád lesz.Én a helyedben kitenném a cicát az erkélyre. Erzsi
2012. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Subidubidúú válasza:

Szia!

Meg kellene vizsgálni, hogy a mostani macska miben tér el az előzőtől!- fajta, nem , kor, szőrzet, és porban fetrengő szokások, illetve egyéb allergén anyagokat összeszedni képes "illegális tevékenységek".

Aztán kielemezheted a dolgokat hátha találsz valamit. Vagy tényleg rakd ki egy hétre az erkélyre és ha nincs bajod akkor valószínűleg Ő a bűnös.

u.i.: Mi a padlásra szoktuk felrakni, hagy fogjon addig is egereket!

2012. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Subidubidúú válasza:

Nem szorosan a témához, de mégis:


Két rendőr megy az utcán. Az egyik talál valamit a földön.

Kérdi a másikat:

- Te mi ez?

- Nem tudom.

Lehajol és beleharap.

- Te, ez macskaszar!

- Add ide! - mondja a másik rendőr, és ő is beleharap.

- Te! Ez tényleg macskaszar!

- Hú, még jó, hogy nem léptünk bele!

2012. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valószínűleg újonnan kialakult allergiád lehet, de ezt biztosan csak egy szakember tudja megállapítani,ezért javaslom minél hamarabb keress fel egyet. Végeztes esetleg allergiavizsgálatot is,bár ezt valószínűleg fogja javasolni.A cicát addig is próbáld meg valamelyik rokonodnál/ismerősödnél elhelyezni ha nagyon szenvedsz a tünetek miatt.
2012. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetséges,hogy allergiás vagy a macskaszőrre,hiszen az allergia bármikor kialakulhat. Véleményem szerint mindenképp menj el allergiavizsgálat.Ott majd megállapítják,hogy ténylegesen allergiás vagy-e.
2012. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!