Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Abban kérem a segítségeteket,...

Gin7 kérdése:

Abban kérem a segítségeteket, hogy a közel jövőben tetoválást szeretnék csináltatni, azonban a fémekre allergiás vagyok. A fekete tetováló tinta tartalmaz-e valamilyen fém származékot? Üdv. Gin7

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 19:18
1 2
 1/11 SzilKa ***** válasza:

A feketevel nem lesz gondod.

Egyebkent en is fenallergias vagyok, es a szinessel sincs gondom, de a feketerol biztosan tudom, hogy nem tartalmaz semmi olyat.


Egy tetovalo

2013. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszodat ! :) akkor semmilyen fekete tetováló tintába nincs fém származék ?!
2013. ápr. 17. 19:41
 3/11 SzilKa ***** válasza:
Elvileg, de az a biztos, ha rendes szalonba mesz, ahol minosegi festeket hasznalnak. Ne menj hazi sufnitetkoshoz!
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben ! Köszönöm a segítséget ! :)
2013. ápr. 17. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválás egy ronda divat manapság. Mint a házi állatok megbélyegzése. Csak ezt a kapitalizmus süti rátok, hogy messziről lássa kik a szolgái!
2013. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SzilKa ***** válasza:
79%

Az osi torzsi tetovalasokat is biztosan a kapitalizmus eroltette... Az allatok megbelyegzese es az onkentes tetovaltatas kozott akad nemi kulonbseg.


Koszonjuk, Emese!

2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi! Ha ősi törzs tagja vagy, akkor nyugodtan viseld a jelüket egy életen át!
2013. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A tetoválásokból is van több minta, nem csak egy! Amúgy meg ,ha nem tetszik akkor minek írsz ide ? Nem azt kérdeztem a kérdésemben, hogy neked mi a véleményed a tetoválásról!!!
2013. ápr. 18. 15:24
 9/11 SzilKa ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, kedves kerdezo, az ilyen idiotakkal nem kell foglalkozni. Olyan ez, mint amikor teves blogokon kommentelnek, hogy nem neznek sose tevet, mert hulye musorok vannak. De azert kenyszeresen kommentelnek elvileg erdektelen temaban. Rajuk kell hagyni. ;)
2013. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ezen a trollon mekkorát röhögtem! :D A nyomorékja... Itt netezik, ami a kapitalizmus meg a világhatalom legnagyobb kémközpontja, és rajta keresztül még az édesannya térgyekalácsát is meg tudják nézni, oszt okosít a tetoválásról. Hát becsokizok! :D Kérdező, nem lesz gond minőségi helyen, menjél, varrass, de szép legyen! :) Éljen a fiatalság, éljen a bolondság! :D
2013. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!