Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Természetes tusfürdő receptet...

Természetes tusfürdő receptet tudtok ajánlani amit egy átlagos konyhában el lehet készíteni az ott található összetevőkből?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki elolvassa akkor cserébe ajánlok egy nagyon jó sampont próbáld ki:Fél liter langyos vízhez adj 1 evőkanál szódabikarbónát (én egy sima ásványvizes palackban csináltam meg és jól felráztam/összeráztam.)Egy másik fél literes kis palackba szintén langyos vizet tettem és tettem hozzá 1 evőkanál almaecetet ezt is jól összeráztam.És sampon helyett két palackkal mentem hajat mosni,Először az előbbivel jól bedörgöltem a fejbőröm hajam,majd az utóbbival az ecetessel leöblítettem.Végezetül sima langyos vízzel mostam ki a hajamat.Ugye milyen egyszerű és mondhatom jobb volt mint egy luxussampon.És szinte ingyen volt.:-)
2013. máj. 19. 19:58
 2/3 pokróc23 válasza:
100%

Szia!

Hááát, én a fürdősókra esküszöm, mer nagyon tutkók ekcéma ellen. Keverj össze egy adag konyhasót annyi oliva olajjal, h ellepje, és igazából már kész is. De fel lehet dobni egy kis reszelt citromal, vagy illó olajokkal (pl rózsa olaj).

2013. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!